Panel szklany do kuchni może pokryć całą powierzchnię ściany, a nie zobaczysz denerwujących szwów. Ponadto w tych miejscach najczęściej gromadzą się różnorodne bakterie.Szklany panel do kuchni może mieć różne kolory. Można nanieść dowolną grafikę na szkło, a nawet zdjęcie rodzinne.

Istnieje kilka sposobów na umieszczanie obrazów na szkle. Jednym z nich jest nałożenie specjalnej folii z nadrukiem. Jest to dość tania opcja do użytku tylko w krótkim czasie, ponieważ obraz pod szkłem ulegnie pogorszeniu i wypali się w wyniku ogrzewania powierzchni. Najbardziej idealną opcją jest zastosowanie nadruku UV bezpośrednio na szkło. W takim przypadku otrzymasz trwały obraz na kilkanaście lat.Panele do kuchni wykonane są z hartowanego szkła o wysokiej odporności, dzięki czemu mają bardzo wysoką wytrzymałość.Łatwo jest zadbać o czystość szklanego panelu. Pozostałości tłuszczu nie gromadzą się w różnych trudnodostępnych miejscach.

Kolejną zaletą szklanych paneli jest prawie całkowity brak zanieczyszczeń podczas instalacji. Natychmiast po instalacji możesz zacząć korzystać z kuchni.

Wyceń panel szklany online