Głowna siedziba DonSkinali znajduje się przy ul. Szachowej 1 w Warszawie.  Zapraszamy Cię do nas, jeśli masz ochotę sprawdzić jakość szklanych wyrobów i przekonać się w jakości wydruków. Posiadamy własną nową wielkoformatową drukarkę UV i lakiernie. Świadczymy usługi  w zakresie produkcji i montażu szklanych paneli, luster, kabin prysznicowych, balustrad szklanych oraz usługi druku wielkoformatowego 3m x 2m na płaskich materiałach.

  

Drukujemy bezpośrednio na szkle hartowanym w jakości 4K

2019 r. Rozpoczeliśmy od instalacji nowej wielkoforamowej drukarki UV, która jest jest przystosowana do druku jakości 4K powierzchnie 300x 200 cm na materialach do 10 cm grubości. Idealna do druku na wielu materiałach płaskich, np. szkło płyty pcv, dibond, pleksi, mdf, kartony i inne. Z tego powodu nasze panele szklane sa jeszcze lepsze jakościowo, a termin realizacji uległ pozytywnym zmianom. Panele szklane dla naszych Klientów drukujemy wyłącznie w najwyższych nastawieniach drukarki. Stosujemy specjalną technologię nadruku UV PRO. 

 

Przyjeżdżamy na pomiar paneli szklanych do kuchni, luster, kabin prysznicowych oraz balustrad szklanych  i wykonujemy montaże w każdym dogodnym dla Klienta czasie.Jakość produkcji podlega kontroli na każdym z etapów. Posiadamy warsztaty, lakiernie, własną drukarkę UV. Mamy również kilka samochodów dostawczych i grupy montażowe. Pracują z nami kreatywni designerzy.

 

Nasi managerowie odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania naszych Klientów, ponieważ sami posiadają ogromną wiedzę na temat produkcji. Kontrolują przebieg zamówienia od samego początku aż do końca. Zawsze odbierają telefon. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wycena może zostać przedstawiona już w trakcie rozmowy telefonicznej. Zdajemy sobie sprawę, że produkcja i jakość oferowanych usług, jak i obsługa, powinny być zawsze na jak najwyższym poziomie.

 

Budujemy silną i docenianą na rynku markę. Możesz być pewny, że każda wydana złotówka w naszej firmie będzie tego warta. Na potwierdzenia jakości oraz pewności dobrze wykonanej pracy oferujemy 2-letnią gwarancję, która zawarta jest w umowie. Każdy może sam się przekonać o jakości naszych usług, przyjeżdżając do naszej firmy i osobiście sprawdzając  stopień hartowania szkła,  jego kolorystykę (rodzaj) oraz jakość nadruku. Jesteśmy pewni tego, co dostarczamy i pod czym się podpisujemy. Nie ograniczamy się do sprzedaży lokalnej, lecz działamy na terenie całej Polski.


Biuro, warsztat oraz drukarnia znajdują się przy

ul. Szachowej 1 w Warszawie – zapraszamy Cię do nas,

jeśli masz ochotę sprawdzić jakość szklanych wyrobów i przekonać się w jakości wydruków.
pl PL
de PL