WOMEN'S DAY
15 %

Zamów panele szklane lub lustra na wymiar do 8/03/2023 a otrzymaj 15 % zniżki na szkło

PANELE SZKLANE LED
30 %

Zamów panele szklane z całościowym podświetleniem LED od tyłu w promocyjnej cenie 1800 zł /m2! Panele LED są wytrzymałe na uderzenia i wyższą temperaturę. Idealnie nadają się do stosowania w kuchni (nad blatem kuchennym). Grafikę możesz wybrać dowolną z naszej bazy https://szklane-panele.com/grafiki. Panele do kuchni LED są energooszczędne. Pobór mocy jedynie 14,4 W / mb. Ekspozycję paneli LED możesz znaleźć przy ul. Szachowej 1 w Warszawie, a mniejszy ekspozytor technik dostarcza na pomiar.

"Super sąsiedzi”
10%

Zamawiaj z kilkoma sąsiadami i zaoszczędź jeszcze więcej pieniędzy! Dla trzech lub więcej przyjaznych sąsiadów przedstawiamy ofertę specjalną. Umów się na pomiar w tym samym lub sąsiednim domu i zgarnij rabat w wysokości 10% dla każdego z Was.

"Sąsiedzi”
7%

Twoi sąsiedzi tak samo jak Ty myślą o szklanym panelu? Macie szansę wspólnie zaoszczędzić. Zamawiając razem z sąsiadem zyskujesz rabat w wysokości 7% dla Ciebie i sąsiada. Umów się na wspólny pomiar i korzystaj z rabatu. Zniżka dotyczy osób mieszkających w jednym lub sąsiednich domach.

"Stały Klient"
5%

Jeżeli kiedykolwiek wcześniej dokonałeś u nas zakupu, otrzymasz rabat w wysokości 5%. Mogą z niego skorzystać także Twoi bliscy, przyjaciele oraz sąsiedzi. Wystarczy podać numer umowy z poprzedniego zakupu lub datę i adres zamówienia.

"5000”
5%

Jeżeli kwota dokonywanego zamówienia przekracza 5000 PLN, otrzymasz rabat 5% od wartości produktu. Duża kuchnia = duża zniżka!

"3500”
3,5%

Jeżeli kwota dokonywanego zamówienia przekracza 3500 PLN, otrzymasz rabat 3,5% od wartości produktu.

"EASY CLEAN"
GRATISS

Przy zamówieniu kabiny prysznicowej impregnujemy szkło powłoką "easy clean" bezpłatnie !

pl PL
de PL