Panele winylowe z kodem DONSKINALI quartzwood.pl
10%

Odkryj Trwałość i Elegancję z Panelami Winylowymi QUARTZWOOD - Zniżka Specjalna! Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy napisać wiadomość na adres email [email protected] i podać kod promocyjny DONSKINALI w treści zapytania ofertowego quartzwood.pl

UDOSTĘPNIJ I ZYSKAJ
5 %

Razem Możemy Więcej! Udostępnij nasz post o panelach szklanych na swoim profilu społecznościowym i otrzymaj ekskluzywną nagrodę - 5% zniżki na zamówienie paneli szklanych! To prostsze niż myślisz: 1)Udostępnij nasz post na swoim profilu społecznościowym. 2)Zrób zrzut ekranu lub udostępnij link do udostępnienia. 3)Złap kontakt z nami i pokaż nam swój udostępniony post. 4)Otrzymasz wyjątkowy kod rabatowy na 5% zniżki do wykorzystania przy zamówieniu naszych pięknych paneli szklanych! https://www.instagram.com/panele_szklane/ https://www.facebook.com/Donskinali/

PANELE SZKLANE Z WYSYŁKĄ W CAŁEJ POLSCE
15 %

Warunek promocji: Samodzielny pomiar i montaż przez klienta Jeśli klient zamawia panel szklany bez usługi kompleksowej montażu i podejmuje się samodzielnego montażu, oferujemy bezpłatną wysyłkę produktu. Ta promocja obowiązuje na terenie całej Polski. Ponadto, udzielamy zniżki w wysokości 15% od ceny panelu szklanego. Uwaga: promocja dotyczy szkła dekoracyjnego 4 mm hart , luster. Nie obejmuje balustrad szklanych.

"Super sąsiedzi”
10%

Zamawiaj z kilkoma sąsiadami i zaoszczędź jeszcze więcej pieniędzy! Dla trzech lub więcej przyjaznych sąsiadów przedstawiamy ofertę specjalną. Umów się na pomiar w tym samym lub sąsiednim domu i zgarnij rabat w wysokości 10% dla każdego z Was.

"Sąsiedzi”
7%

Twoi sąsiedzi tak samo jak Ty myślą o szklanym panelu? Macie szansę wspólnie zaoszczędzić. Zamawiając razem z sąsiadem zyskujesz rabat w wysokości 7% dla Ciebie i sąsiada. Umów się na wspólny pomiar i korzystaj z rabatu. Zniżka dotyczy osób mieszkających w jednym lub sąsiednich domach.

"Stały Klient"
5%

Jeżeli kiedykolwiek wcześniej dokonałeś u nas zakupu, otrzymasz rabat w wysokości 5%. Mogą z niego skorzystać także Twoi bliscy, przyjaciele oraz sąsiedzi. Wystarczy podać numer umowy z poprzedniego zakupu lub datę i adres zamówienia.

"5000”
5%

Jeżeli kwota dokonywanego zamówienia przekracza 5000 PLN, otrzymasz rabat 5% od wartości produktu. Duża kuchnia = duża zniżka!

"3500”
3,5%

Jeżeli kwota dokonywanego zamówienia przekracza 3500 PLN, otrzymasz rabat 3,5% od wartości produktu.

"EASY CLEAN"
GRATISS

Przy zamówieniu kabiny prysznicowej impregnujemy szkło powłoką "easy clean" bezpłatnie !

pl PL
de PL