Trudność wykończenia ścian pomiędzyszafkami na kuchni polega na tym, że należy wybrać taki materiał  i jego wygląd, aby osiągnąć kilka celów jednocześnie. Po pierwsze, ta część wystroju powinna być uniwersalnie praktyczna dla wszystkich warunków środowiskowych, które są obecne w kuchni, a po drugie, atrakcyjna wizualnie. I, oczywiście, zharmonizować ze wszystkimi elementami wnętrza.

Wszystkie te wymagania zostały w pełni zaspokojone przez produkcję paneli szklanych do kuchni. Szkło hartowane z nadrukiem UV jest odporne na wysokie temperatury, wilgotne środowisko i  na wszelkie mechaniczne uszkodzenia. Ponadto istnieje mnóstwo wzorów do szklanych paneli, co zadowoli najbardziej wymagających i wyrafinowanych klientów.

(Zapraszamy do obejrzenia wzorów na naszej stronie)

ndywidualność wnętrza kuchni uzyskuje się dzięki różnorodności graficznych rozwiązań i sposobów nadruku na szkle hartowanym. W tym samym czasie na jakość nadruku nie wpływa częste czyszczenie i staranna pielęgnacja panelu.Panele szklane montują się pomiedzy szafkami w kuchni, zabiezpieczając ścianę od zabrudzeń. Dzięki tej dekoracyjnej metodzie zabezpieczenia ścian kuchnia staje się ekskluzywnym pomieszczeniem w Twoim domu.Panele ze szkła z grafiką lub jednokolorowe cieszą się niesamowitą popularnością wśród projektantów, ponieważ duży wybór technik, różnorodność motywów i wyjątkowość projektów szklanych paneli pozwalają na stworzenia niepowtarzalnych nowoczesnych wnęrz.  

Panel szklany spełnia wszystkie wymagania dotyczące stosowania materiałów powierzchniowych w kuchni. Na szkło można nanieść dowolny obraz na życzenie Klienta. Wykonanie takiego panelu nie zajmuje dużo czasu, nie trzeba długo czekać na pożądany efekt.

Dziś panel szklany hartowany - jest to najbardziej atrakcyjny i wizualnie skuteczny sposób dekorowania ścian.

Wyceń panel szklany online