Umawiamy się z Państwem na montaż tylko i wyłącznie wtedy, kiedy panel jest już u nas w firmie, oraz kiedy mamy pewność, że panel jest zadrukowany na tyle w wysokiej jakości, że może się znaleźć u Klienta.Przed montażem w miarę możliwości należy uprzątnąć blat kuchenny,aby montażyści mieli swobodny dostęp do ściany, na której ma znajdować się panel.

Nasi montażysci na pomiar przyjeżdżają przygotowani. Z pełną dokumentacją, specyfikacją zamówienia,  oraz ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami.Kiedy przyjeżdżamy na montaż, nie montujemy od razu szkła! W pierwszej kolejności dokonujemy przymiarek, czy szło na pewno będzie pasować.Jeśli szkło spełnia wszystkie nasze krytiera, dopiero wtedy zabieramy się za montaż.

UWAGA!

Wybierając metodę montażu na profile, musicie liczyć się z tym, że będzie głośno. Dlaczego? Profile przycinane są u Klienta.Dopasowywane są w zależnosci jakie nierówności są na ścianie, lub jaka różnica jest w wysokości zawieszonych szafek.

Dlatego jeśli macie sąsiadów, którzy są niewyrozumiali, lub małe dzieci, które muszą iść wcześnie spać, umawiając się na montaż sugerujcie zawsze wcześniejszą godzinę jak  np 11.00.

W zależnosci od metody montażu, wielokości panelu, oraz ilości formatek montaż może trwać od 2-6 godzin.

Zakończyliśmy montaż – co dalej?

Przed podpisaniem protokołu zakończenia montażu, należy obejrzeć panel!

Jeśli są jakieś uwagi co do wykonania, ilości silikonu, czy do jakości montażu, należy to zgłaszać od razu.

Podpisanie protołoku zakończenia montażu = zaakceptowanie panelu, oraz wykonanej usługi.

Po zakończonym montażu sprzątamy wszystkie zabrudzenia, które zostały zrobione przez nas.

Przekonaj sie o jakości naszych usług -  zamów u Nas montaż paneli szklanych.

Zapraszamy do wspołpracy ! W razie pytań dzwoń  735042002, 735042000