Jakość oferowanych przez nas paneli szklanych pozwala na łatwy, samodzielny montaż.  Panele z grafiką UV i lakierowane są podklejone specjalną folia zabezpieczającą, która chroni  nadruk oraz przytrzymuje szkło w razie stłuczenia. UWAGA! Nie wolno zrywać folii zabiezpieczającej. 

Instrukcja montażu panelu szklanego na klej

1.Zanim przystąpimy do klejenia, muszą być zdemontowane gnizdka elektyczne oraz bateria. 

2.Na początku na blat układamy podkładki grubości 2-3 mm (są w zestawie). Ustawiamy na nich szkło i sprawdzamy czy wymiar pasuje.

3.Nakładamy klej jednostronnie na tylną powierzchnię szyby, podklejoną folią ochronną. Uwaga! Nie wolno zrywać folii zabezpieczjącej. Aplikujemy klej  pionowymi i równoległymi paskami o średnicy około 10 mm z zachowaniem odpowiednich odstępów. Nie należy nakładać kleju zbyt blisko krawędzi (minimum 5 cm ), by po dociśnięciu tafli do ściany nie wypłynął. Przy otworach na gniazdka nanosimy klej dookoła otworu. 

4.Szklany panel przykładamy do ściany i dociskamy.Jeśli istnieje potrzeba skorygować położenie taflii.  Przy montażu dzielonego panelu szklanego należy zamontować tafle bezpośrednio do siebie. Dzięki temu łączenie szkła będzie praktycznie niewidoczne.

5.Po 24 godzinach klej zwiąże się i możemy wyjąć podkładki, a ewentualne szparki uzupełnić silikonem.

Instrukcja montażu panelu z całościowym podświetleniem LED

1.Zanim przystąpimy do klejenia, muszą być zdemontowane gniazdka elektyczne oraz bateria. 

2.Podłączamy transformator do sieci i wyprowadzamy kable o napęciu 12 V ( od transformatora). 

3.Ustawiamy szkło na blat, sprawdzamy czy wymiar pasuje. 

4.Nanosimy klej na blat ( przy łaczeniu ze ścianą) oraz jednostronnie na profile po obwodzie panelu paskiem 3-5 mm. Uwaga! Nie nanosimy sylikonu na tylną część panelu  ( biała folia).

5.Podłączamy panel do kabli 12V. Panel powinien zaświecić. 

6.Dociskamy panel do ściany. 

7.Po 24 godzinach klej zwiąże się i możemy szparki uzupełnić silikonem.