Вы здесь

O nas

Siedziba Spółki z o.o. DonSkinali znajduje się przy ul. Szachowej 1 w Warszawie. Działamy w Polsce od kwietnia 2016 r. Jesteśmy producentem paneli ze szkła hartowanego.Zajmujemy się produkcją na wymiar. Produkujemy panele do kuchni, lustra, kabiny prysznicowe, balustrady, podświetlenia, a także reklamę zewnętrzną.


Słyszałeś o profilowej metodzie montażu oraz panelach podświetlanych tak jak ekran telewizora?

A o managerach, którzy odbierają telefon nawet w niedzielę wieczorem i natychmiast przyjeżdżają na pomiar? Możliwe, że słyszałeś u sąsiada wieczorem wiertarkę. To my pracujemy!  Montażyści DonSkinali wykonują swoją pracę w każdym dogodnym dla Ciebie momencie…

Przyjeżdżamy na pomiar i wykonujemy montaże w każdym dogodnym dla Klienta czasie.Jakość produkcji podlega kontroli na każdym z etapów. Posiadamy warsztaty, lakiernie, własną drukarkę UV. Mamy również kilka samochodów dostawczych i grupy montażowe. Pracują z nami kreatywni designerzy. 


Nasi managerowie odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania naszych Klientów, ponieważ sami posiadają ogromną wiedzę na temat produkcji. Kontrolują przebieg zamówienia od samego początku aż do końca. Zawsze odbierają telefon. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wycena może zostać przedstawiona już w trakcie rozmowy telefonicznej. Zdajemy sobie sprawę, że produkcja i jakość oferowanych usług, jak i obsługa, powinny być zawsze na jak najwyższym poziomie. 


Budujemy silną i docenianą na rynku markę. Możesz być pewny, że każda wydana złotówka w naszej firmie będzie tego warta. Na potwierdzenia jakości oraz pewności dobrze wykonanej pracy oferujemy 2-letnią gwarancję, która zawarta jest w umowie. Każdy może sam się przekonać o jakości naszych usług, przyjeżdżając do naszej firmy i osobiście sprawdzając  stopień hartowania szkła,  jego kolorystykę (rodzaj) oraz jakość nadruku. Jesteśmy pewni tego, co dostarczamy i pod czym się podpisujemy. Nie ograniczamy się do sprzedaży lokalnej, lecz działamy na terenie całej Polski.