O nas | DonSkinali panele szklane

Вы здесь

O nas

Działamy w Polsce od kwietnia 2016 r. Siedziba Spółki z o.o. DonSkinali znajduje się przy ul. Szachowej 1 w Warszawie. Zapraszamy Cię do nas, jeśli masz ochotę sprawdzić jakość szklanych wyrobów i przekonać się w jakości wydruków. Posiadamy własną nową wielkoformatową drukarkę UV i lakiernie. Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu szklanych paneli, luster, kabin prysznicowych oraz usługi druku wielkoformatowego 3m x 2m na płaskich materiałach.


Nowa drukarka UV – inwestujemy w jakość

2019 r. Rozpoczeliśmy od instalacji nowej wielkoforamowej drukarki UV, która jest jest przystosowana do druku jakości aż 1800 Dpi (pozwalająca drukować w najwyższej rozdzielczości) powierzchnie 3000 x 2000 na materialach do 10 cm grubości. Idealna do druku na wielu materiałach płaskich, np. szkło płyty pcv, dibond, pleksi, mdf, kartony i inne. Z tego powodu nasze panele szklane sa jeszcze lepsze jakościowo, a termin realizacji uległ pozytywnym zmianom. Panele szklane dla naszych Klientów drukujemy wyłącznie w najwyższych nastawieniach drukarki. 

Przyjeżdżamy na pomiar i wykonujemy montaże w każdym dogodnym dla Klienta czasie.Jakość produkcji podlega kontroli na każdym z etapów. Posiadamy warsztaty, lakiernie, własną drukarkę UV. Mamy również kilka samochodów dostawczych i grupy montażowe. Pracują z nami kreatywni designerzy. 


Nasi managerowie odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania naszych Klientów, ponieważ sami posiadają ogromną wiedzę na temat produkcji. Kontrolują przebieg zamówienia od samego początku aż do końca. Zawsze odbierają telefon. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wycena może zostać przedstawiona już w trakcie rozmowy telefonicznej. Zdajemy sobie sprawę, że produkcja i jakość oferowanych usług, jak i obsługa, powinny być zawsze na jak najwyższym poziomie. 


Budujemy silną i docenianą na rynku markę. Możesz być pewny, że każda wydana złotówka w naszej firmie będzie tego warta. Na potwierdzenia jakości oraz pewności dobrze wykonanej pracy oferujemy 2-letnią gwarancję, która zawarta jest w umowie. Każdy może sam się przekonać o jakości naszych usług, przyjeżdżając do naszej firmy i osobiście sprawdzając  stopień hartowania szkła,  jego kolorystykę (rodzaj) oraz jakość nadruku. Jesteśmy pewni tego, co dostarczamy i pod czym się podpisujemy. Nie ograniczamy się do sprzedaży lokalnej, lecz działamy na terenie całej Polski. 
 

 

 

 

 

Biuro, warsztat oraz drukarnia znajdują się przy
ul. Szachowej 1 w Warszawie – zapraszamy Cię do nas,

jeśli masz ochotę sprawdzić jakość szklanych wyrobów i przekonać się w jakości wydruków.