Lustra na wymiar | DonSkinali panele szklane

Вы здесь

Lustra

Nie oferujemy standardowej produkcji. Wytwarzamy to czego potrzebujesz, na Twoje indywidualne zamówienie. Nasze lustra nie są w żaden sposób powiązane ze standardowymi rozmiarami mebli, wszystkie produkty produkujemy na określony wymiar.


LUSTRA PODŚWIETLANE LED

od projektu do instalacji

Nasza firma ma przyjemność zaoferować Państwu szerokie pole usług w zakresie produkcji luster z oświetleniem LED na zamówienie. Zapewniamy pełen zakres usług – od projektu po instalację gotowych produktów. To właśnie u nas można zamówić podświetlane lustra o niestandardowych wymiarach, które sami Państwo zaprojektowaliście.

lustro-z-podświetleniem-led-dookoła

Lustro-podświetlone-ledem-z-tylnej-strony-od-ściany

Srebrne lustro z piaskowaniem i podświetleniem led

Lustro podświetlane LED to idealny wybór w kwestii organizacji oświetlenia w łazienkach. Oprócz luster podświetlanych krawędziowo, czyli dookoła obramowania, w ofercie posiadamy także lustra piaskowane z równomiernym podświetleniem od tyłu, co pozwala na to aby wypiaskowany wzór się świecił. Piaskowanie może występować w postaci różnorakich kształtów o różnych wielkościach – nie wpływa to w żaden sposób na cenę produktu. Takie lustra największą popularność zyskują wśród kobiet.

Wszystkie oferowane przez nas produkty to lustra odporne na warunki atmosferyczne, co pozwala na używanie ich także w wilgotnych pomieszczeniach. Na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego domyślnie, zawsze używamy zasilania najwyższej jakości. Dodatkowo proponujemy montaż maty grzewczej, która znajduje się w tylniej części wyrobu i zabezpiecza lustro przed parowaniem.


LUSTRA  - SKŁADANKI

bestseller

Najnowszym trendem jest zastosowanie we wnętrzach składanki lustrzanej. Taka dekoracja ma możliwość nadania przestrzeni naprawdę niesamowitego, magicznego i tajemniczego charakteru. Odbicie lustrzane różnych części pomieszczenia przyciąga uwagę każdego odwiedzającego, szczególnie gdy błyszczące kawałki bawią się światłem. Pokój wyposażony w takie lustro zawsze będzie wyglądał na uroczysty. Nawet najmniejsze fragmenty lustra w dekoracji ścian czy sufitu wprowadzą do wnętrza specjalny, efektowny charakter.

Lustra – składanki produkujemy oczywiście na wymiar. Każda z części jest dookoła frezowana. Taki typ produkcji jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej pracochłonnych wśród wszystkich jakie wykonujemy.

Lustro-składanka-fazowane

Pokój-z-lustrami-fazowanymi-zdjęcie-realizacji

Układane-lustro-srebrne-na-ścianie


WYKOŃCZENIE LUSTRA

Oferujemy lustra ze szlifem prostym, jak i fazowane. Krawędzie lustra fazowanego są ukośnie zeszlifowane. Szerokość fazy – wybierasz Ty! Szlif prosty – to zwykłe wykończenie krawędzi na gładko.  W sprzedaży są lustra w ramie!


SPOSOBY MONTAŻU

Klejenie, przykręcanie i wieszanie. Ze względu na to, czego potrzebujesz, zamocujemy lustro odpowiednim sposobem lub podpowiemy Ci, jak to zrobić.


W celu uzyskania wyceny lustra, takiego jakiego tylko sobie zapragniesz,

napisz do nas na adres: info@szklane-panele.com 

lub zadzwoń pod nr telefonu: +48 735 042 002

Zaprojektujemy Twoje idealne lustro !