Panele szklane do kuchni | DonSkinali panele szklane

Вы здесь

Panele do kuchni


Jako jedyni stosujemy technologię nadruku UV w jakości 4K

Drukujemy UV jakości 4K bezpośrednio na szkle hartowanym. Grafiki utrzymują nasycenie i trwałość przez lata. 

 Przed wydrukiem polerujemy tylną stronę szkła dzięki czemu atrament na rozgrzanej powierzchni szkła lepiej wtapia się w jego pory. W celu uszlachetnienia wydruku nanosimy specjalistyczną powłokę na tylną cześć szkła pod nadruk, która pomoga grafice utrzymywać nasycenie i trwałość przez lata. 

Stosujemy tylko atramenty ECO, które są bezpiczne dla środowiska oraz osób przebywających w pomieszczeniu. Nasze atramenty są utwardzane w momencie nadruku za pomocą lamp LED najnowszej generacji oraz polaryzacji,  w odróżnieniu od innych firm które stosują laminację lub klejenie folii z nadrukiem UV (nasze panele są długotrwałe,a folie odchodzą od szkła po roku lub 2 latach)

Dodatkowo każdy panel przed montażem jest dodatkowo polerowany ze strony zewnętrznej w calu nadania mu wysokiego połysku. 

.

PANELE SZKLANE Z PODŚWIETLENIEM OD TYŁU 
Głównym wynalazkiem naszej firmy są panele szklane podświetlane od tyłu za pomocą matrycy LED. W tym rozwiązaniu panel świeci się jak ekran telewizora. Bardzo ważne jest to, że taki panel nie boi się ani wilgoci, ani gorących temperatur, jest odporny na uderzenia oraz inne czynniki zewnętrzne. Produkt jest oryginalny, produkowany na wymiar.

Panel szklany pomiędzy szafkami z podświetleniem LED po całości, niebieski, góry.

Panel LED w kolorze białym zamontowany w białej kuchni

Panel LED z niebieskim wzorem

Nadruk-na-szkle-z-delfinami


 

PANELE SZKLANE Z PODŚWIETLENIEM GÓRNYM

Zamawiając panel szklany do kuchni, warto, abyś zdecydował się na podświetlenie górne, które oferujemy w dobrej cenie oraz wysokiej jakości. Jest to światło zamocowane w górnym profilu pod szafkami wiszącymi, sterowane dotykowo z możliwością regulacji natężenia. Kąt świecenia się wynosi 60o, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie dla podświetlenia całej roboczej powierzchni. Wszystkie prace elektryczne są wykonywane przez naszych montażystów.

Podświetlenie-podszafkowe-przy-panelu-szklanym

Biały-panel-szklany-z-podświetleniem-pod-szafkami


METODY MONTAŻU PANELU SZKLANEGO

Mocowanie na klej (najtańsze)
Najtańsza metoda montażu to mocowanie na klej. Jest to stara metoda mocowania, która polega na przyklejaniu szkła do ściany. Szpary techniczne są wypełnione silikonem, który niestety jest dość trudny do mycia. Krawędzie szkła nie są zabezpieczone, pozostaje tylko szlif. Jedyną zaletą tej metody jest jej niski koszt. Trzeba jednak pamiętać, że demontaż szkła w tym przypadku jest niemożliwy.

Szare-szkło-do-kuchni

wzór-natury-na-szkle

panel-szklany-do-łazienki-wejście-do-wody

 

Mocowanie na profile (polecane)
Nasza firma wyróżnia się na rynku unikalną metodą montażu – profilową. Jest to nowoczesny sposób, który stosuje się w Stanach Zjednoczonych. Metoda ta polega na tym, że profile dookoła szkła zabezpieczają krawędzi , które niestety są achillesową piętą szkła hartowanego. Mocowanie szkła bez użycia kleju umożliwia łatwy demontaż szyby (UWAGA! Tylko w przypadku gdy na górze zostanie zastosowany  grubszy profil, który przykręcany jest do szafek górnych) . Ramka pozwala na idealne dopasowanie szkła, nawet gdy  szafki kuchenne są krzywo zawieszone. Profile wykonane są z aluminium anodowanego, dzięki czemu są trwałe i praktyczne.

szary-panel-szklany-do-kuchni-zamontowany-na-profilach

panel-do-kuchni-z-nadrukiem-kwiaty

grafika-na-szkle


BEZPŁATNE GRAFIKI + propozycje designera 

Zamawiając panel szklany, uzyskujesz od nas bezpłatne usługi designerskie. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowywany do wymiarów kuchni. Nasz kreatywny designer, Olga, pracuje nad zamówieniem, dokonuje zmian grafiki według Twoich uwag, dopasowuje panel do indywidualnych wymiarów, dorysowuje przestrzeń pod okapem. Grafikę możesz wybrać z naszej własnej bazy grafik, wypracowanej przez lata działalności. Ponadto udostępniamy bezpłatny dostęp do grafik Fotolia oraz Shutterstock.

panel-z-grafiką-3d-czarną

szkło-do-kuchni-zachód-słońca

panel-szklany-ze-wzorem-gry


PANELE ZE SZKŁA HARTOWANEGO PRODUKUJEMY NA WYMIAR  

Nasze panele szklane są produkowane pod indywidualne wymiary Twojej kuchni. Z dumą informujemy ,że panel o długości do 310 cm oraz wycięcie pod okap robimy z jednej tafli szkła. Oczywiście wycinamy również otwory pod gniazdka oraz inne otwory pod mocowania.Stosujemy wyłącznie szkło hartowane, odporne na zmianę temperatur oraz uderzenia mechaniczne.  Jest to bardzo ważne, ponieważ lacobel pęka nawet przy kuchenkach indukcyjnych. Dla Twojej pewności posiadamy w biurze urządzenie, z którego możesz skorzystać , aby sprawdzić swoją szybę, czy jest hartowana.  


DRUK BEZPOŚREDNIO NA SZKLE W TECHNOLOGII  UV PRO . NIE UŻYWAMY FOLII!!!
Drukujemy bezpośrednio na szkle od tylnej strony!  Zdajemy sobie sprawę, że metoda naniesienia nadruku na szkło wpływa na podstawowe cechy panelu, takie jak jakość i żywotność, w związku z czym nie można na tym oszczędzać. Chociaż bezpośredni nadruk UV jest dość drogi, nie rezygnujemy z niego na rzecz folii przyklejanej , ponieważ folia odchodzi, kurczy się, a także powstają na niej bąbelki od powietrza. Nasza firma oferuje nadruk na szkle jakosci 4K, wykonywany przy użyciu atramentów ECO. 

szkło-z-kwiatami-do-kuchni

bambusy-na-szkle-w-kuchni


SZKŁO OPTIWHITE i FLOAT

Jeżeli zależy Ci, żeby wszystkie kolory wybranej grafiki pozostały bez zmian, były wyraziste i odpowiednio nasycone, polecamy szkło OptiWhite. Jest to szkło całkowicie odbarwione, w 100% przezroczyste, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływa na kolorystykę grafiki. Przy wyborze tego rodzaju szkła zawsze jesteśmy pewni końcowego efektu.

 

Szkło Float stosuje się tylko przy wyborze ciemnych aranżacji, ponieważ posiada ono zielonkawą mgiełkę (podobnie jak szyby w akwarium). Powoduje to zmianę kolorystyczną jasnych kolorów w stronę zieleni oraz wpływa na wyrazistość pozostałych . Decydując się na szkło Float, pamiętaj, aby dobrać odpowiednią grafikę w ciemnych barwach.


 BEZPŁATNY* FACHOWY POMIAR  

Jako firma oferująca usługę kompleksową przyjeżdżamy na pomiar w dogodnym dla Ciebie czasie (od  godz. 9.00 do 19.00 codziennie). W celu prawidłowo wykonanych pomiarów meble kuchenne i blat powinny być zamocowane. Pamiętaj: nie da się zmienić wymiarów i kształtu szkła po hartowaniu, dlatego proces dokonywania pomiarów jest bardzo ważny. 

*Pomiar jest bezpłatny w momencie nawiązania współpracy. W pozostałych sytuacjach pobieramy 100 zł za przyjazd, które później odliczamy od kwoty zamówienia.

 

grafika-limonki-nadrukowana-na-szkle-hartowanym

grafika-na-szkle-miasto-w-nocy


PANELE SZKLANE Z GWARANCJĄ
Każdy produkt zakupiony u nas posiada 2 lata gwarancji przypisanej w umowie.

Pomiar jest bezpłatny w momencie nawiązania współpracy. Po ustalaniu szczegółów zamówienia, podpisujemy umowę, pobierając 50 % zaliczki. W ciągu następnych kilku dni wybierana jest grafika za pomocą wyżej wspomnianych bezpłatnych wizualizacji 2D.W pozostałych sytuacjach pobieramy 100 zł za przyjazd, które później odliczamy od kwoty zamówienia. Czas trwania realizacji – do 40 dni roboczych( panele LED) . Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY